قيمت تراورتن حاجی آباد

تراورتن حاجی آباد

از مهمترين انوع سنگ تراورتن، سنگ تراورتن حاجي آباد ميباشد. محل استخراج اين سنگ در شهرستان محلات واقع در استان مركزي ميباشد. اين سنگ داراي ويژگي و خصوصيات منحصر به فردي ميباشد كه قيمت تابعي از اين مشخصات ميباشد. در ادامه به بررسي اين ويژگي ها ميپردازيم.

عوامل تاثير گذار بر قيمت سنگ تراورتن

سنگ تراورتن در ميان ساير سنگ ها از مقاومت قابل توجهي بهره مند است. اين سنگ ها داراي تخلخل ميباشند اما در ميان ان ها سنگ تراورتن حاجي اباد داراي تخلخل كمتر و در نتيجه مقاومت بيشتر نسبت به ساير انواع تراورتن ميباشد. اين سنگ در رنگ هاي كرم روشن تا شكلاتي وجود دارد.

از ديگر عوامل موثر بر قيمت اين سنگ شيوه فراروري ان ميباشد لذا براي هركدام از اين شيوه هاي فراوري مراحل و اقدامات خاصي نياز است كه بر قيمت تمام شده سنگ تاثير گذار است. از مهمترين اين روش هاي فراوري ميتوان به فراوري تيشه اي، فراوري چرمي و فراوري آنتیک اشاره نمود.

براي مشاهده و خرید انواع سنگ تراورتن حاجی آباد كليك نماييد

 

تراورتن حاجی آباد

 

کاربرد های سنگ تراورتن حاجی آباد

سنگ هاي ساختماني ممكن است در مكان هاي مختلفي مورد استفاده قرار بگيرند و هرمكان نياز مند سنگي با خصوصيات متمايز ميباشد. ميتوان اكثر كاربرد هاي اين سنگ را در موارد زير خلاصه نمود.

  • نمای خارجی و داخلی دیوارها
  • سنگفرش و پیاده روی حیاط و پارک
  • محوطه سازی
  • ساخت مصنوعات سنگی دیگر کاربرد سنگ‌های ساختمانی از جمله تراورتن است.

مزایای تراورتن حاجی آباد چیست ؟ 

سنگ تراورتن حاجی آباد سوپر  که در ظاهر بسیار جذاب است و این جذابیت باعث شده است کاربردهای مانند  استفاده از نماهای رومی و سنگی  داشته باشند .

در زیر مزایای استفاده از سنگ تراورتن حاجی آباد را بررسی می کنیم : 

1 – این سنگ دارای استحکام بسیار زیادی می باشد که در نتیجه باعث شده است عمر آن  طولانی باشد.

2 –  سنگ تراورتن حاجی آباد قدرت تحمل فشار زیاد را دارد و هنگام برش ترک نخورده و همچنین نمیشکند  و از این بابت باعث شده است که به راحتی برش داده شود و بتوان اشکال مختلفی از این سنگ طراحی کرد.

3 –  تراورتن کرم حاجی آباد  یک لایه یو وی  وجود دارد  که باعث شده است در مقابل نور خورشید محافظت شده  وامکان تغییر رنگ این محصول وجود نداشته باشد.

4 –  از مزایای این سنگ مقاومت آن در مقابل تغییرات جوی مانند گرما و سرما و بارش و برف ،  و همچنین  قرار گرفتن در مقابل نور مستقیم آفتاب آسیبی به این سنگ نمی‌زند . 

5 –  اگر مقاومت و تحمل فشار بالا این سنگ را در نظر بگیرید قیمت آن بسیار جذاب و مقرون به صرفه می باشد.

6 –  سوراخ های موجود در این سنگ باعث شده است که چسبندگی آن زیاد شود و در نتیجه سیمان به راحتی در این سنگ  نفوذ کرده و  مانع از سقوط این سنگ میشود . 

7 –  یکی از زیبایی‌های سنگ تراورتن حاجی آباد رنگ یکدست ،  همچنین درخشش آن  می باشد که  نمای ساختمان شما را بسیار زیبا میکند . 

8 –  از دیگر مزایای سنگ تراورتن حاجی آباد وزن پایین آن می باشد ،  به همین علت باعث شده است که در نماهای با ارتفاع بالا  استفاده شود و  سقوط نکند.

dorkav _ stone

دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت سنگ

برخي فاكتور ها وجود دارند كه در تعيين قيمت انواع سنگ ها موثر ميباشند ( ضخامت، ابعاد، سورت بندي و…) اما سنگ تراورتن حاجي اباد داراي فاكتور هايي مختص به خودش است كه تعيين كننده قيمت ان نسب به ساير انواع سنگ تراورتن ميباشد. سنگ تراورتن حاجي اباد هرچه داراي رنگ روشن تري باشد داراي ارز اقتصادي ان نيز بيشتر ميباشد و همچنين وجود موج ها منظم برروي انواع اين سنگ ميتواند تاثير بسزايي در افزايش قيمت ان داشته باشد.

خرید سنگ تراورتن حاجی آباد با قیمت مناسب

حال که شناخت کافی از این سنگ دارید و به دنبال خرید آن هستید، مطمئن‌ترین و آسان‌ترین راه، خرید از فروشگاه‌های معتبر و مجاز است. به صورت آنلاین اين سنگ تراورتن را مشاهده کرده و ویژگی های آن را بشناسید. براي راهنمايي در انتخاب مناسب و اگاهي از قيمت سنگ از راهنمايي كارشناسان ما بهره مند شويد.

برای انتخابی مناسب حتماً از راهنمایی‌های کارشناسان فروش ما بهره‌مند شوید.